• (056) 789-30-03
  • (067) 639-48-47
  • autoestet@i.ua
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 9:00-16:00 | Bc: Выходной

ПРОФЕСІЙНЕ ПОЛІРУВАННЯ

Полірування кузова автомобіля – це відновлення його зовнішнього вигляду, за допомогою забирання подряпин та мікроподряпин спеціальними абразивами. Полірування машини буває повне і полірування легке в залежності від стану лакофарбового покриття (ЛКП).   Спеціальна, полірувальна машинка, чотири типи кіл, чотири типи абразивної пасти, наждачний папір, спеціальний «пластилін» та підготовлений спеціаліст – це не повний список необхідних ресурсів для якісного виконання полірування Вашого автомобіля.
Полірування — це справа тонка, що вимагає підходу, скрупульозності та уважності.
Перший етап полірування: машину необхідно ретельно вимити і «викатати пластиліном» з неї сік дерев, залишки бітуму та пташиного посліду, що в’ївся в лак за час життя автомобіля.
Другим етапом деякі деталі машини необхідно обклеїти малярським скотчем, щоб не протерти лак і фарбу на кутах і стиках автомобіля. Великі подряпини забираються спеціальним наждачним папером.
Безпосередньо полірування машини складається з чотирьох етапів для чорних машин і трьох для інших. Беруться чотири кола та чотири пасти.
Наш канал в Telegram:  https://t.me/autoestet_ua 

Хто підписаний на канал, має знижку 5% на будь-яку послугу.

ЕТАПИ ПОЛІРУВАННЯ

  • Груба абразивна – знімається шар лаку.
  • «Середній крок» вирівнюється поверхню після першого, і прибирає мікродрапини.
  • «Останній крок» дає глянсову структуру поверхні.
  • «Антиголограма» застосовується для автомобілів чорного кольору і прибирає кругову «насічку» від кола після 3-го етапу..
  • Обов’язково прибрати всі білі сліди полірувальної пасти! Через два тижні вони стають міцнішими за цемент, і забираються, часто, разом з лаком.
  • Нанесення захисного покриття. Врахуйте, що після полірування, поверхня автомобіля стає такою глянсовою, що на ній видно будь-яку подряпину. Обов’язково треба захищати! У нашому арсеналі є відмінний захист дивись лінк. Фактично це додатковий шар лаку на авто.

15 років досвіду полірування автомобілів

Ми використовуємо тільки якісні матеріали: двосторонні Круги, пластилін та пасти AutoMagiс, полірувальні пасти та наждачний папір 3М.

Полірування автомобіля (полірування кузова автомобіля) — це процес відтворення або відновлення захисту лакофарбового покриття кузова автомобіля від агресивних факторів навколишнього середовища.
  Відновне полірування автомобіля застосовується для часткового або повного відновлення властивостей лакофарбового покриття.
Кращі полірувальні та витратні матеріали фірми AUTO MAGIC (США).
В результаті полірування машини забираються такі дефекти, як подряпини (якщо їх глибина не перевищує товщину лакофарбового покриття, тобто не досягає ґрунту), затертості та оксидовані шари, присутні на поверхні кузова (їх наявність виражається в помутнінні лакофарбового покриття).
Полірування машини включає кілька етапів:
— процес шліфування машини — це абразивні пасти;
— процес збирання залишків абразивної пасти, збирання розлучень, зайчиків та дрібних дефектів;
— Останній етап полірування це захист, він може бути восковий, полімерний.

ПОЛІРУВАННЯ ФАР

  # Поліровка фар в першу чергу робить світло фар яскравішим. Більшість сучасних автомобілів мають фари із пластиковими розсіювачами світла. У процесі експлуатації такі фари неминуче каламутніють під зовнішніми впливами, погіршуються оптичні властивості фар, світло стає бляклим, каламутним, розсіяним, такі фари більшою мірою засліплюють водіїв зустрічних автомобілів.
#Полірування фар дозволяє відновити зовнішній вигляд та оптичні властивості.

© Copyriht 2021 СТО Автоэстет Создание сайта Web Love Me