• (056) 789-30-03
  • (067) 639-48-47
  • autoestet@i.ua
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 9:00-16:00 | Bc: Выходной

Фарбування МДФ меблевих фасадівце теж мистецтво. Якщо Ви думали що кольори фасадів бувають приблизно одні і ті ж тоді ми Вас здивуємо)))
Автомобільні фарби – це море фантазії. Чи бачили як переливаються на сонці деякі автомобілі? Як вони змінюють кольори? Які кольори бувають веселі та невимушені))) Чи солідні та спокійні? А які кольори Вам подобаються?
Колір «Хамелеон» — посередині фотографії, верхній середній і нижній зразок насправді однакового кольору. Цей колір має властивість змінюватись, залежно від кута освітлення. Якщо таким кольором пофарбувати МДФ фасад на кухні, то при кожному Вашому русі вона оживе, і змінить свій колір від гірчичного, потім на золотий і оливковий. Щоразу, при різному освітленні — у Вас нові меблі! Подивіться відео, щоб зрозуміти, що це за колір. Причому самих «Хамелеонів» — безліч.
Колір ліворуч угорі — це «Перламутр». Фарба, що імітує колір перлів. Як тільки на неї потрапляє промінь світла, не має значення природного чи штучного — вона починає блищати і іскритися як справжні перли!
Найближчим часом ми підготуємо зразок МДФ фасаду, інкрустований стразами Сваровські! Це дуже красиво, надійно і ціна адекватна. А виглядає, як справжній діамант. Причому кількість кольорів величезна. Поки ми готуємо зразки, Ви можете переглянути інші наші роботи зі стразами Сваровські.

Сріблясті кольори на фото та відео відрізняються великою кількістю так званого «металіка», а фактично — це алюмінієва стружка. Саме вона допомагає автомобілям грати на сонці. Є кольори з «великим» металіком, є з дрібним. Металик буває ще й різного кольору. Тому МДФ фасад вашої кухні може відливати різними кольорами, відмінними від основного.
Все різноманіття автомобільних фарб: Порше, Лексусів, Бентлі, Ролс-Ройсов, Бугатті до Ваших послуг! Кухня «Ролс-Ройс») Нам здається звучить дуже гідно.

© Copyriht 2021 СТО Автоэстет Создание сайта Web Love Me