• (056) 789-30-03
  • (067) 639-48-47
  • autoestet@i.ua
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00 | Сб: 9:00-16:00 | Bc: Выходной

  Навіть у найакуратнішого водія автомобіль час від часу отримує пошкодження, адже багато зовнішніх факторів не найкраще впливають на стан транспортного засобу і в першу чергу, як правило, страждає на його лакофарбове покриття.

  На щастя, усунути подібні невеликі дефекти можна досить швидко і просто — досить приїхати на «СТО Автоэстет», основним напрямком діяльності якого є локальне фарбування автомобілів. Такий спосіб дозволяє уникнути навіть фарбування окремих деталей, не кажучи вже про повне фарбування, а значить, заводське покриття автомобіля залишається практично неушкодженим. Наші фахівці відновлюють усі шари первісного покриття (грунт, фарба та лак), а використання високоточного підбору пігментів гарантує точне попадання у колір.
Крім локального фарбування Автоестет знає безліч способів зробити ваше авто комфортнішим, красивішим і практичнішим. Ми пропонуємо не лише позбутися дефектів, але й захистити машину від несприятливого впливу надалі: нанозахист кузова, антигравійна плівка, «рідка гума» — цими та іншими технологіями наші професіонали володіють досконало! Зменшити витрати та збільшити термін експлуатації автомобіля допомагають такі послуги, як герметик для коліс, антидощ, пристрій «Пульс». Ну а вдосконалити зовнішній вигляд можна по-різному – у вашому розпорядженні полірування, тюнінг та навіть ексклюзивна інкрустація стразами Сваровські!
Наш канал у Telegram:
https://t.me/autoestet_ua    Хто підписаний на канал, має знижку 5% на будь-яку послугу.

ЧТО МЫ УМЕЕМ ?

ДО

ПОСЛЕ

авто
ЛОКАЛЬНАЯ ПОКРАСКА
авто
ВОССТАНОВЛЕННО
шт.
ИСПОЛЬЗОВАННО СТРАЗ SWAROVSKI
%
ДОВОЛЬНЫХ КЛИЕНТОВ

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ ?СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ

© Copyriht 2021 СТО Автоэстет Создание сайта Web Love Me